Aktualności

NOWOŚĆ! Gustafs BF-NANO

NOWOŚĆ! Gustafs BF-NANO Zachęcamy do zapoznania się z nowym produktem firmy Gustafs - panelami Gustafs BF-Nano. Jest to panel wykonany ze specjalnie przygotowanej płyty bazowej i forniru z mikro perforacją. Produkt posiada doskonałe właściwości akustyczne, a zastosowana perforacja jest...

WIĘCEJ

Panele ścienne Acoustiroc od Eurocoustic

Panele ścienne Acoustiroc od Eurocoustic Rozpoczęliśmy współpracę z producentem akustycznych rozwiązań, firmą Eurocoustic, która oprócz sufitów o wysokich właściwościach akustycznych w swojej ofercie posiada okładziny ścienne Acoustiroc. Są to okładziny wykonane ze skalnej wełny mineralnej pokryte...

WIĘCEJ

Najnowsze realizacje

Panele akustyczne, fornirowane i dźwiękochłonne

Co łączy aulę Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, salę koncertową Filharmonii Łódzkiej i Studio TVP? Odpowiedź brzmi: panele akustyczne firmy Gustafs, dostarczane i montowane przez firmę Inside. Odpowiednio dobierając parametry materiałów wykończeniowych uzyskaliśmy pożądane warunki akustyczne, będące absolutnie kluczowym aspektem projektowania wnętrz dla tego typu obiektów użyteczności publicznej.

Montując panele akustyczne, tudzież panele dźwiękochłonne, oprócz doboru parametrów samych materiałów, ważna jest również stabilność konstrukcji nośnej. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z systemem profili aluminiowych, wykorzystywanym podczas procedury montażu. Dzięki temu nasze prestiżowe panele fornirowane są zawsze stabilnie i bezpiecznie zainstalowane.

Panele fornirowane spełniają także wysokie wymagania technologiczne oraz jakościowe, określone w normie ISO.

Wybierając nasze panele akustyczne, tworzą Państwo bezpieczne, prestiżowe wnętrza o znakomitej akustyce. Firma Inside przy realizacji projektów korzysta z fachowych porad akustyków, co gwarantuje Państwu wykonanie usługi najwyższej jakości.

Nowe kontrakty

Leipziger Platz w Berlinie

08-01-2014

Firma Inside otrzymała zlecenie na wykonanie prac wykończeniowych w nowobudowanym Centrum Handlowym - Leipziger Platz w Berlinie,  www.leipzigerplatzquartier.de. Zlecenie obejmuje dostawę i montaż ściennych i sufitowych okładzin ze szkła, drewna i metalu.

WIĘCEJ

Interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego w Poznaniu

07-10-2013

Otrzymaliśmy zlecenie na dostawę i montaż kabin sanitarnych niemieckiej firmy KEMMLIT w Interaktywnym Centrum Historii Ostrowa Tumskiego w Poznaniu.

WIĘCEJ

Wydział Pedagogiczno-Artystyczny UAM w Poznaniu, filia w Kaliszu

07-10-2013

Podpisana została umowa na dostawę ok. 550 m2 okładzin ściennych i sufitowych Gustafs na potrzeby Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM w Poznaniu, filia w Kaliszu.

WIĘCEJ

Budynek biurowy firmy DTW, Zabierzów

07-10-2013

Firma Inside s.j. dostarczyła i zamontowała okładziny ścienne Gustafs w postaci systemu okładzin liniowych GLS w budynku biurowym firmy DTW Sp. z o.o. w Zabierzowie k/Krakowa.

WIĘCEJ

Newsletter

Zamów bezpłatne katalogi

Zamów bezpłatne katalogi Jeśli są Państwo zainteresowani darmowymi katalogami lub inną formą prezentacji oferowanych przez nas produktów i usług, zachecamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego.