Nowe kontrakty

Dolnośląski Inkubator Art-Przedsiębiorczości w Bielawie

30-09-2012

We wrześniu 2012r. firma „Inside” s.j. otrzymała zlecenie na dostawę akustycznych okładzin ściennych Gustafs Panel System w celu modernizacji dawnego kompleksu przemysłowego na potrzeby projektu Dolnośląskiego Inkubatora Art-Przedsiębiorczości w Bielawie.

Centrum Finansowe Puławska w Warszawie

31-08-2012

W sierpniu 2012r. firma „INSIDE” sp.j. otrzymała zlecenie na dostawę ok. 1300 m2 metalowych sufitów podwieszanych firmy Durlum, System FF2025 na potrzeby modernizacji budynku biurowego Centrum Finansowe Puławska w Warszawie.  

Kancelaria Sejmu RP

31-07-2012

W lipcu 2012r. firma „INSIDE” sp.j. otrzymała zlecenie na dostawę i montaż 150 m2 okładzin ściennych  GUSTAFS PANEL SYSTEM® ze specjalną perforacją Stars, w okleinie dąb Gemini do  zespołu pomieszczeń konferencyjnych Kancelarii Sejmu RP. Projekt architektoniczny opracowała pracownia projektowa An Archi Group s.c.

Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego

31-07-2012

W lipcu 2012 otrzymaliśmy zlecenie na dostawę i montaż ok. 750 m2 okładzin ściennych Gustafs Panel System na potrzeby projektu Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego. Projekt składa się z dwóch budynków. Budynek CeNT I został zaprojektowany przez Pracownię Projektową Arch-Magic, budynek CeNT II zaprojektowała Pracownia Projektowa Kuryłowicz & Associates.

Budynek biurowy Górnośląskiego Parku Przemysłowego w Katowicach

17-07-2012

W czerwcu 2012 r. firma „INSIDE” sp.j. otrzymała zlecenie na dostawę i montaż okładzin ściennych  GUSTAFS PANEL SYSTEM® w budynku biurowym Górnośląskiego Parku Przemysłowego w Katowicach. Projekt architektoniczny opracowała pracownia architektoniczna GROUP-ARCH Sp. z o.o.

Poczekalnia Non-Schengen w terminalu lotniczym A w Porcie Lotniczym im. Fryderyka Chopina w Warszawie

02-07-2012

W czerwcu 2012 r. firma „INSIDE” sp.j. otrzymała zlecenie na dostawę i montaż okładzin ściennych  GUSTAFS PANEL SYSTEM® w poczekalni Non-Schengen w terminalu lotniczym A w Porcie Lotniczym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Projekt architektoniczny opracowała pracownia architektoniczna PRC ARCHITEKCI.

Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie

10-06-2012

W czerwcu 2012 r. firma „INSIDE” sp.j. otrzymała zlecenie na dostawę i montaż okładzin ściennych i sufitowych GUSTAFS PANEL SYSTEM® do Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie. Projekt architektoniczny opracowany został przez ARKKITEHTITOIMISTO  LAHDELMA & MAHLAMÄKI OY przy współpracy ze strony polskiej z AUTORSKĄ PRACOWNIĄ ARCHITEKTURY KURYŁOWICZ & ASSOCIATES.

Centrum Medyczne Macierzyństwo w Krakowie

31-05-2012

W maju 2012 r. firma „INSIDE” sp.j. otrzymała zlecenie na dostawę i montaż okładzin ściennych i sufitowych GUSTAFS PANEL SYSTEM® do Centrum Medycznego Macierzyństwo w Krakowie.  Projekt architektoniczny opracowała Pani Architekt dr. hab. Beata Gibała-Kapecka.  

Miejskie Centrum Usług Publicznych, Kultury i Sportu, Sala Koncertowo-Teatralna w Suwałkach

03-05-2012

W maju 2012 r. firma „INSIDE” sp.j. otrzymała zlecenie na dostawę okładzin ściennych i sufitowych GUSTAFS PANEL SYSTEM® na potrzeby modernizacji sali koncertowo-teatralnej Miejskiego Centrum Usług Publicznych, Kultury i Sportu w Suwałkach . Projekt architektoniczny opracował arch. Rafał Jacaszek.

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Centrum Konferencyjne, Hala nr 15

30-04-2012

W kwietniu 2012 r. firma „INSIDE” sp.j. otrzymała zlecenie na dostawę okładzin ściennych i sufitowych GUSTAFS PANEL SYSTEM® na potrzeby modernizacji hali nr 15 Centrum Konferencyjnego Międzynarodowych Targów Poznańskich. Projekt architektoniczny został opracowany przez Studio ADS Sp. z o.o. Spółka komandytowa.  

Kredyt Bank S.A. w Warszawie

30-03-2012

W marcu 2012 r. firma „INSIDE” sp.j. otrzymała zlecenie na dostawę i montaż sufitu LOOP firmy DURLUM w budynku Kredyt Banku S.A. przy ul. Mokotowskiej w Warszawie.

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

29-02-2012

W lutym 2012 r. firma „INSIDE” sp.j. podpisała Umowę na dostawę i montaż okładzin ściennych i sufitowych GUSTAFS PANEL SYSTEM® na potrzeby modernizacji Akademii Górniczo-Hutniczej Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki, pawilon B3 przy Al. Mickiewicza w Krakowie.

Park Technologiczny MMC Brainville w Nowym Sączu

28-02-2012

W lutym 2012 r. firma „INSIDE” sp.j. otrzymała zlecenie na wykonanie ok. 300 m2 okładzin ściennych GUSTAFS PANEL SYSTEM® i Dalhem Panel w pomieszczeniach sali konferencyjnej,

studia dźwiękowego oraz fitness w Parku Technologicznym MMC Brainville w Nowym Sączu.

Zleceniodawcą jest Katowickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego BUDUS S.A. Projekt architektoniczny został opracowany przez Artur Jasiński i Wspólnicy Biuro Architektoniczne Sp. z o.o.

Budynek apartamentowy w Sanoku

19-01-2012

W styczniu 2012 r. firma „INSIDE” sp.j. otrzymała zlecenie na dostawę i montaż dekoracyjnych okładzin GUSTAFS PANEL SYSTEM® - wzór Stella, w okleinie Gemini orzech,  w ilości 32 m².  Będzie to pierwsza realizacja z zastosowaniem nowych, dekoracyjnych paneli GUSTAFS. Zleceniodawcą jest firma Sigma Sp. z o.o. z Krosna, a panele zostaną wbudowane w budynku apartamentowym w Sanoku. Projekt architektoniczny został opracowany przez Panią Architekt Romanę Kulczyk.