Aktualności

DURLUM sponsorem głównym

DURLUM sponsorem głównym 2 października 2009 z okazji 15-lecia miesięcznika „Architektura-murator" odbył się bal kostiumowy zorganizowany dla Architektów w Pałacu Zamoyskich w Warszawie. Architekci przebrani za własne realizacje jednego wieczoru stworzyli idealne miasto, które składało się z najlepszych obiektów jakie wybudowano w ostatnich 15 latach. Jednym ze sponsorów głównych była firma Durlum, niemiecki producent sufitów i oświetlenia.

WIĘCEJ

Nowy produkt!

Nowy produkt! Firma INSIDE sp.j. została wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy Seamless Abutment Solutions Ltd. SA produkuje na bazie gipsu opatentowane profile zakończeniowe, które dają ścianom wykonanym w technologii suchej zabudowy rozwiązania niemożliwe wcześniej do uzyskania. Więcej informacji na stronie www.seamlessabutments.com

WIĘCEJ

Największa ilość sprzedanych produktów w 2008 r.

Największa ilość sprzedanych produktów w 2008 r. Z przyjemnością informujemy, że firma INSIDE sp.j. wyłączny przedstawiciel w Polsce firmy GUSTAFS, w 2008 roku zanotowała największą ilość sprzedanych produktów na całym świecie.

WIĘCEJ