Aktualności

Perforacja PH8-F

Perforacja PH8-F Perforacja PH8-F

WIĘCEJ

NOWOŚĆ! Gustafs BF-NANO

NOWOŚĆ! Gustafs BF-NANO Zachęcamy do zapoznania się z nowym produktem firmy Gustafs - panelami Gustafs BF-Nano. Jest to panel wykonany ze specjalnie przygotowanej płyty bazowej i forniru z mikro perforacją. Produkt posiada doskonałe właściwości akustyczne, a zastosowana perforacja jest niemal niewidoczna. Szczegółowe informacje o tym produkcie znajdą Państwo tutaj.

WIĘCEJ

Panele ścienne Acoustiroc od Eurocoustic

Panele ścienne Acoustiroc od Eurocoustic Rozpoczęliśmy współpracę z producentem akustycznych rozwiązań, firmą Eurocoustic, która oprócz sufitów o wysokich właściwościach akustycznych w swojej ofercie posiada okładziny ścienne Acoustiroc. Są to okładziny wykonane ze skalnej wełny mineralnej pokryte kolorową lub białą blachą perforowaną. Panele Acoustiroc charakteryzują się wysokim współczynnikiem pochłaniania dźwięku i doskonałą wytrzymałością akustryczną. Aby uzyskać szczegółowe...

WIĘCEJ

NOWY PRODUKT - WŁOSKI KAMIEŃ

NOWY PRODUKT - WŁOSKI KAMIEŃ Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z włoską firmą - producentem kamienia. Oferujemy Państwu atrakcyjne ceny, szeroki asortyment oraz krótki termin realizacji zamówienia.   Aby zapoznać się z pełną ofertą, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

WIĘCEJ

NOWY ADRES

NOWY ADRES SZANOWNI PAŃSTWO, UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ Z DNIEM 01 STYCZNIA 2014 R. ZMIANIE ULEGŁ ADRES NASZEJ FIRMY. NOWY ADRES: INSIDE WOJCIECH KROKOWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA UL. KONDUKTORSKA 4 LOK. 10 00-775 WARSZAWA PROSIMY O KIEROWANIE KORESPONDENCJI NA W/W ADRES ORAZ ZMIANĘ DANYCH NA FAKTURACH. NUMERY TELEFONÓW ORAZ NUMERY NIP I REGON POZOSTAJĄ BEZ ZMIAN.

WIĘCEJ