Aktualności

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszej firmy składamy życzenia Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym Roku.   

WIĘCEJ

NOWOŚĆ - Ażurowy sufit metalowy LOOP®!

NOWOŚĆ - Ażurowy sufit metalowy LOOP®! Nagrodzony za innowacyjność system sufitowy LOOP® firmy Durlum odróżnia się od innych sufitów charakterystycznymi zaokrągleniami i niewidocznymi połączeniami między panelami. Okrągłe otwory tworzą przesunięte wzajemnie rzędy, a ich kształt pozwala na optymalną integrację z systemem oświetleniowym PUNTEO®-J80. O dodatkowych zaletach i możliwościach systemu sufitowego LOOP® informowaliśmy w wysłanych drogą pocztową kartach informacyjnych oraz prezentacji...

WIĘCEJ

Zmiana nazwy firmy!

Zmiana nazwy firmy! Z dniem 21.11.2011r. zmianie uległa nazwa naszej firmy. Aktualana nazwa to: INSIDE Wojciech Krokowski i wspólnicy spółka jawna. Pozostałe dane tj.: adres, siedziba firmy, NIP, Regon i KRS pozostają bez zmian. Jednocześnie informujemy, że Pan Wojciech Wiecier wystąpił ze spółki i nie jest już współwłaścicielem firmy INSIDE.

WIĘCEJ

Prezentacja Gustafs Panel System w roczniku "Produkty dla Architekta"

Prezentacja Gustafs Panel System w roczniku "Produkty dla Architekta" W nowej edycji rocznika "Produkty dla Architekta" na rok 2011 przygotowanej przez Firmę Wydawniczo-Reklamową „RAM” ukazała się prezentacja Gustafs Panel System. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów firmy Gustafs, którą znajdą Państwo w dziale okładziny ścienne.

WIĘCEJ

Nowa klasyfikacja ogniowa K1 10, K2 10

Nowa klasyfikacja ogniowa K1 10, K2 10 Gustafs Panel System poddany został testom ogniowym K i otrzymał klasyfikację K1 10, K2 10. Materiały stosowane w korytarzach ewakuacyjnych czy konstrukcjach dachowych muszą spełniać wysokie wymaganie przeciwpożarowe. Jednak użycie materiałów niepalnych na sufity czy ściany, które nie zabezpieczają przed rozprzestrzenianiem się ognia na warstwy znajdujące się za tymi materiałami jest niewystarczające. Natomiast okładziny, które otrzymały klasę K110/K210...

WIĘCEJ

Prezentacja Gustafs Panel System w roczniku "Informator Architekta"

Prezentacja Gustafs Panel System w roczniku "Informator Architekta" W nowej edycji "Informatora Architekta" na rok 2011 przygotowanej przez wydawnictwo INFOMEDIA wśród wielu uznanych i wiodących firm z sektora budowlanego ukaże się prezentacja Gustafs Panel System.

WIĘCEJ

Najserdeczniejsze życzenia radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych

Najserdeczniejsze życzenia radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych Najserdeczniejsze życzenia radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym przesyła cały zespół „INSIDE” sp.j.

WIĘCEJ