Aktualności

UTRUDNIENIA W PRACY BIURA

UTRUDNIENIA W PRACY BIURA Uprzejmie informujemy, że w związku z przeniesieniem biura naszej firmy do nowej siedziby, a co za tym idzie koniecznością przepięcia linii telefonicznych, w najbliższych dniach mogą nastąpić utrudnienia w kontakcie z naszą firmą. W związku z tym prosimy dzwonić na nasze numery komórkowe. W przyszłym tygodniu podamy nową lokalizację biura. Za utrudnienia przepraszamy.

WIĘCEJ

Gala z okazji 100-lecia firmy Gustafs oraz rozdania nagród I edycji Konkursu Gustafs Student Design Competition

Gala z okazji 100-lecia firmy Gustafs oraz rozdania nagród I edycji Konkursu Gustafs Student Design Competition 6 czerwca 2013r. w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego w Warszawie odbyła się uroczysta gala z okazji jubileuszu 100-lecia firmy Gustafs oraz rozdania nagród I edycji Konkursu Gustafs Student Design Competition. Na uroczystość przybyli przedstawiciele firmy Gustafs, architekci, akustycy, laureaci konkursu oraz osoby na co dzień współpracujące z firmą Inside s.j. – wyłącznym przedstawicielem firmy Gustafs na Polskę. Spotkanie rozpoczęło się podsumowaniem konkursu...

WIĘCEJ

GUSTAFS LINEAR SYSTEM – GLS

GUSTAFS LINEAR SYSTEM – GLS ...

WIĘCEJ

Uwaga Studenci! Zostało jeszcze tylko kilka dni na wysłanie prac konkursowych.

Uwaga Studenci! Zostało jeszcze tylko kilka dni na wysłanie prac konkursowych. Drodzy Studenci! Zbliża się termin składania prac konkursowych! Przypominamy, że Konkurs Gustafs Student Competition trwa do 25 marca 2013. Zostało zatem jeszcze kilka dni na dokończenie prac i wysyłkę. O terminie decyduje data stempla pocztowego. W przypadku wysłania pracy firmą kurierska decyduje data z listu przewozowego. Czekamy na Wasze projekty!

WIĘCEJ